KONST / Litografier / Serigrafi 12931057
nr 1293 1057
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Röda äpplen". Signerad, numrerad 10/20, daterad -05. Serigrafi, oramat blad. Bladets mått: 59x42 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 25 november 2019
kl 18:51:21
100 kr
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg